650078-2023 - Mededinging
Nederland – Advies inzake onderzoek en ontwikkeling – Adviseur Verduurzaming
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur Verduurzaming
Beschrijving: VISTA college wil de komende jaren haar eigendomslocaties gelegen aan de Valkenburgerweg 148 in Heerlen, de Sibemaweg 20 in Maastricht en de Arendstraat 12 in Sittard-Geleen (verder) gaan verduurzamen. De drie locaties omvatten ruim 73.000 m2 BVO; de bouwjaren van de verschillende gebouwen en bouwdelen variëren van begin 1960 tot 2021. VISTA college wil voldoen aan de wettelijke verplichtingen op gebied van energiebesparing en reductie van CO2, door o.a. te voldoen aan de Energie Maatregelen Lijst (EML) voor onderwijsinstellingen en de wet Milieubeheer. De scope van de verduurzamingsopgave binnen deze opdracht betreft de drie genoemde gebouwen in eigendom. De eigendomslocatie aan de Schandelermolenweg 21 in Heerlen blijft in dit kader vooralsnog buiten beschouwing, gezien de nog te ontwikkelen planvorming rondom deze locatie. Ook de huurlocaties vallen buiten de scope van deze opdracht. Meer informatie vind u in het aanbestedingsdocument. De omvang van de opdracht is: voor de initiatie-, ontwerp-, en voorbereidingsfase wordt een bedrag geraamd van € 200.000,= De omvang van de opdracht gedurende de uitvoeringsfase en gebruiksfase zijn volledig afhankelijk van de uit te voeren verduurzamingsmaatregelen; daarvan is op voorhand geen reële inschatting te maken. Aan genoemde bedragen kunnen geen rechten worden ontleend.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73200000 Advies inzake onderzoek en ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1