See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: BZK-KERN SiR Oplossing energieverbruik overheidssoftware
Beschrijving: de overeenkomst is aangegaan voor 18 maanden, de duur van de overeenkomst inclusief alle verlengingsopties is 48 maanden.
Interne identificatiecode: 201865002.002.008
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1