Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Waddinxveen
Algemene informatie