2. Procedure
Procedure
Titel: Food en Non Food
Beschrijving: Het verkrijgen van de gewenste food en non food producten ten behoeve van het onderwijs van VISTA college. Onder food en non food producten worden in ieder geval de volgende producten verstaan: Food: o Droge kruidenierswaren o Bakkerij o Groenten en fruit o Vlees o Vis o Dranken o Alcoholische dranken o Diepvriesproducten Non food: o Horeca disposables (borden, bestek, schalen, servetten et cetera) • VISTA college wenst een leverancier die actief op zoek gaat naar lokale producten (20% van de levering dient lokaal assortiment te zijn – maatwerk); • Het moet voor VISTA college mogelijk zijn om regionale (en/of seizoens) producten te kunnen afnemen bij lokale leveranciers. • Optioneel kunnen gebruiksartikelen, huishoudelijke apparatuur en keukenapparatuur door opdrachtgever afgenomen worden. De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om specifieke onderwijs gerelateerde producten, waaronder streekproducten rechtstreeks bij de betreffende leverancier af te nemen. De omvang van de opdracht is bij benadering € 550.000 exclusief btw. De omvang van de opdracht is zo nauwkeurig mogelijk bepaald. Indien de opgegeven omvang eerder wordt gerealiseerd dan de einddatum van de raamovereenkomst wordt de opdracht (voortijdig) opnieuw aanbesteed. In de toekomst is het mogelijk dat er wijzigingen in locaties plaatsvinden en/ of minder of meerdere locaties bij komen waar horeca-gerelateerde opleidingen gegeven. Deze locaties kunnen onder dezelfde voorwaarden gebruik maken van deze overeenkomst. Inschrijvers kunnen geen rechten ontlenen aan deze bedragen. Deze bedragen bieden geen garantie voor afname in de toekomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het verkrijgen van de gewenste food en non food producten ten behoeve van het onderwijs van VISTA college.
Interne identificatiecode: 1