2. Procedure
Procedure
Titel: De inkoop en verwerking van satellietdata ten behoeve van het Satellietdataportaal
Beschrijving: Het Netherlands Space Office koopt sinds 2012 namens de Nederlandse overheid satellietdata in en stelt deze data gratis beschikbaar aan Nederlandse entiteiten via het Satellietdataportaal (http://www.satellietdataportaal.nl, ftp.satellietdataportaal.nl en api.satellietdataportaal.nl). De huidige opdrachten voor de aanschaf en verwerking van de data lopen af per 1 maart 2023. Voor de voortzetting van het satellietdataportaal zal, voor een nieuwe periode van 2 jaar (vanaf 1 maart 2023 tot en met 1 maart 2025) met de optie tot een jaar verlenging tot uiterlijk 1 maart 2026, onbewerkte satellietdata en daarvan afgeleide verwerkte dataproducten worden ingekocht. De werkzaamheden binnen deze opdracht omvatten het inwinnen en leveren van onbewerkte VHR optische satellietdata én het verwerken van deze satellietdata tot bruikbare producten, die via het Satellietdataportaal beschikbaar worden gesteld. De Aanbestedende dienst is voornemens over te gaan tot het sluiten van een Overeenkomst met een looptijd van 2 jaar, lopend van 1 maart 2023 tot 1 maart 2025, met, éénzijdig door de Aanbestedende dienst uit te oefenen, één maal de optie tot verlenging met een jaar, lopend van 1 maart 2025 tot 1 maart 2026. De Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde totale opdrachtwaarde (inclusief optiejaar) van maximaal 3.200.000,- euro exclusief btw.
Interne identificatiecode: 201909077
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.