650554-2023 - Mededinging
België – Wegenwachtdiensten – WA/INV/2023/1 - Project F.A.S.T. Incidentafhandeling op de autosnelwegen in de provincie Antwerpen, op autosnelweg A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2. Takelen en afvoeren van voertuigen met Maximaal Toegelaten Massa (MTM) > 3,5 ton. 6 Percelen: Perceel 1: Ring Perceel 2: Zuid Perceel 3: A12 Noord Perceel 4: E19/A1 Noord Perceel 5: E313 Oost Perceel 6: E34 Oost
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: WA/INV/2023/1 - Project F.A.S.T. Incidentafhandeling op de autosnelwegen in de provincie Antwerpen, op autosnelweg A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2. Takelen en afvoeren van voertuigen met Maximaal Toegelaten Massa (MTM) > 3,5 ton. 6 Percelen: Perceel 1: Ring Perceel 2: Zuid Perceel 3: A12 Noord Perceel 4: E19/A1 Noord Perceel 5: E313 Oost Perceel 6: E34 Oost
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is: Project F.A.S.T. = Files Aanpakken door Snelle Tussenkomst - Incidentafhandeling op de autosnelwegen A1, A11, A12, A13, A14, A21, R1 en R2 in de provincie Antwerpen. Het betreft het vrijmaken van de weg langs bovengenoemde autosnelwegen en ringwegen van voertuigen met een Maximaal Toegelaten Massa (MTM) > 3.5t. binnen het in art. 58 Wet 2016 beschreven actiegebied. Het actiegebied werd opgedeeld in 6 percelen.
Interne identificatiecode: WA/INV/2023/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50118000 Wegenwachtdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Ring
Beschrijving: Het actiegebied behelst de weg: • R001 binnenring: van 2K800 tot 16K760 • R001 buitenring: van complex ST-ANNA LO tot 1K900 • A011 (N49) in beide richtingen: van 0K000 tot 8K150 • R002 richting STABROEK: van aansluiting N49 tot 79K800 • R002 richting BEVEREN: van 79K200 tot en met aansluiting N49 • A014 (E17) in beide richtingen van 97K400 t.e.m. 100K506 • A12-Zuid richting BOOM: van 35K729 tot 29K350 (incl. kruispunt Kontichsesteenweg) • A12-Zuid richting ANTWERPEN: van 29K350 tot 35K729 (incl. kruispunt Kontichsesteenweg) • A013 (E313) richting HASSELT: vanaf 0K000 tot 14K700 • A013 (E313) richting ANTWERPEN: van 13K700 tot 0K000 • A021 (E34) richting TURNHOUT: van 0K000 tot 14K200 • A021 (E34) richting ANTWERPEN: van 12K500 tot 0K000 • A001 (E19-Zuid) van Antwerpen Zuid tot 27K000 • A001 (E19-Zuid) van 27K800 tot Antwerpen Zuid met inbegrip van alle op- en afritten die in deze vakken vervat zitten.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Zuid
Beschrijving: Het actiegebied behelst de weg: • A001 (E19-Zuid) richting BRUSSEL: vanaf 27K000 tot grens BRABANT • A001 (E19-Zuid) richting ANTWERPEN: vanaf grens BRABANT tot 27K800 • A12 richting BRUSSEL: vanaf 29K350 tot grens BRABANT (vanaf kruispunt Kontichsesteenweg) • A12 richting ANTWERPEN: vanaf grens BRABANT tot 29K350 (tot kruispunt Kontichsesteenweg) met inbegrip van alle op- en afritten die in deze vakken vervat zitten.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: A12 Noord
Beschrijving: Het actiegebied behelst de weg: • A12-Noord volledig in beide richtingen tot/van Nederlandse grens • R001 binnenring: van 0K000 t.e.m. 2K800 • R001 buitenring: van 1K900 t.e.m. 0K000 • A001 (E19-Noord) richting NL: vanaf 35K100 t.e.m. 38K200 • A001 (E19-Noord) richting Antwerpen: vanaf 36K200 tot 35K100 • R002 richting STABROEK: vanaf 79K800 tot aansluiting A12 • R002 richting BEVEREN: vanaf aansluiting A12 tot 79K200 met inbegrip van alle op- en afritten die in deze vakken vervat zitten.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: E19 Noord
Beschrijving: Het actiegebied behelst de weg: • A001 (E19-Noord) richting BREDA: vanaf 38K200 tot grens NL • A001 (E19-Noord) richting ANTWERPEN: vanaf grens NL tot 36K200 met inbegrip van alle op- en afritten die in deze vakken vervat zitten.
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5: E313 Oost
Beschrijving: Het actiegebied behelst de weg: • A013 (E313) richting HASSELT: vanaf 14K700 tot grens LIMBURG • A013 (E313) richting ANTWERPEN: vanaf grens LIMBURG tot 13K700 met inbegrip van alle op- en afritten die in deze vakken vervat zitten.
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6: E34 Oost
Beschrijving: Het actiegebied behelst de weg: • A021 (E34) richting TURNHOUT: vanaf 14K200 tot grens NL • A021 (E34) richting ANTWERPEN: vanaf grens NL tot 12K500 met inbegrip van alle op- en afritten die in deze vakken vervat zitten.
Interne identificatiecode: 6