2. Procedure
Procedure
Titel: Ondersteuning secretariaat Saneringsverbond
Beschrijving: Ondersteuning secretariaat Saneringsverbond
Interne identificatiecode: DOS 10099 - BN2301012G
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DOS 10099 - BN2301012G - 1
Interne identificatiecode: 1