Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankoop, leveren en plaatsen van turntoestellen ten behoeve van nieuwe gymhal
Referentienummer: 2022-234
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 37400000 Sportartikelen en -uitrusting
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 37420000 Uitrusting voor gymnastiekzaal
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding