651006-2026 - Resultaat
Nederland – Opknappen van schepen of boten – Refit Lexkesveer Wageningen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Refit Lexkesveer Wageningen
Beschrijving: Refit Lexkesveer 1 Wageningen. Het betreft een "as new" revitalisatie en upgrade van bestaand veerpont 1
Interne identificatiecode: EA2026-58
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50244000 Opknappen van schepen of boten
Aanvullende classificatie (cpv): 50242000 Verbouwen van schepen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: in de aanbieding wordt ook gebruik gemaakt van de mogelijkheid om opties tbv de resultaatverplichting uit t e vragen. Deze maken geen onderdeel uit van de beoordeling/ uitslag procedure.