651234-2024 - Resultaat
Nederland – Patiëntenbewakingssysteem – CTG apparatuur tbv WKZ
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: CTG apparatuur tbv WKZ
Beschrijving: De aanschaf, installatie en onderhoud van CTG apparatuur tbv het WKZ. De aanbesteding is opgedeeld in twee percelen, één voor de verloskamers, één voor de zwangerenkamers.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33195000 Patiëntenbewakingssysteem
Aanvullende classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie, 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: CTG Verloskamers
Beschrijving: De huidige CTG's op de verloskamers zijn toe aan vervanging omdat deze afgeschreven zijn. Momenteel zijn er elf apparaten in gebruik, negen op de verloskamers en twee op de prepartum kamers. In de nieuwe situatie zijn er tien nodig, 9 voor de verloskamers en één voor een prepartum kamer.
Interne identificatiecode: 23EA012
Perceel: LOT-0002
Titel: CTG Zwangeren kamers en triage
Beschrijving: Voor de éénpersoonskamers en triagekamers in de nieuwbouw zijn nieuwe CTG's nodig. Het gaat om vijftien éénpersoonskamers en vijf triagekamers.