651291-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Doetinchem: Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankondiging van vrijwillige transparantie vooraf: Slibontwatering RWZI Zutphen
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
II.1.4.
Korte beschrijving
Waterschap Rijn en IJssel (hierna: ‘WRIJ’) is voornemens om per 1 januari 2024 een overeenkomst te sluiten c.q. de huidige overeenkomst te verlengen met GMB BioEnergie Zutphen B.V. (hierna: ‘GMB’) voor de ontwatering van voorontwaterd slib vanuit de RWZI Zutphen en vloeibaar slib vanuit de RWZI Holten.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding