2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en onderhoud Trapliften Wmo
Beschrijving: De opdracht is gericht op de levering, installatie, het onderhoud en het verwijderen van trapliften ten behoeve van Wmo-cliënten van de gemeente Westerkwartier. Zie de aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115600 Trapliften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1