See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verkeersregelaars en verkeersmaatregelen
Beschrijving: Het doel van deze Aanbesteding is: • het sluiten van Raamovereenkomsten voor de inzet van verkeersregelaars voor geplande werkzaamheden en de inzet van verkeersregelaars en verkeersmaatregelen bij calamiteiten en pieken in de gemeente Den Haag (Perceel 1 en 2); • het sluiten van een Raamovereenkomst voor het op afroep en naar behoefte leveren van verkeersmaatregelen en de engineering ten behoeve van de inzet van verkeersmaatregelen (Perceel 3).
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63712700 Verkeersleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63712710 Verkeersbewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Inzet verkeersregelaars t.b.v. geplande werkzaamheden
Beschrijving: Inzet bij geplande werkzaamheden - op de wegen en doorgaande routes vinden in de openbare ruimte in de gemeente Den Haag opbrekingen, onderhoud of andere werkzaamheden plaats, waarbij de inzet van verkeersregelaars benodigd is; Perceel 1 betreft het ter beschikking stellen van verkeersregelaars bij geplande werkzaamheden. De voornaamste werkzaamheden die onder het perceel vallen zijn: inzet van verkeersregelaars ter ondersteuning van de werkzaamheden uitgevoerd door (bedrijfsonderdelen van) de gemeente Den Haag, zoals het Groenbedrijf Den Haag; inzet van verkeersregelaars ter ondersteuning van de werkzaamheden bij geplande opbrekingen in opdracht van de gemeente Den Haag;
Interne identificatiecode: 23.153-DSB
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Inzet verkeersregelaars en verkeersmaatregelen bij calamiteiten, incidenten en pieken
Beschrijving: Perceel 2 betreft het ter beschikking stellen van verkeersregelaars en verkeersmaatregelen bij calamiteiten, incidenten en pieken. De voornaamste werkzaamheden die onder het perceel vallen zijn: inzet van verkeersregelaars en verkeersmaatregelen om het verkeer te reguleren bij calamiteiten of incidenten in de openbare ruimte; inzet van verkeersregelaars en verkeersmaatregelen om bezoekersstromen van- en naar drukke locaties (zoals de stranden) binnen de gemeente Den Haag te begeleiden. Voor inzet bij de stranden betreft dit inzet op basis van vaste druktescenario’s; De inzet van verkeersmaatregelen binnen de scope van de Opdracht is beperkt tot de inzet van (kleine) verkeersmaatregelen (benoemd in het Programma van Eisen) t.b.v. het direct veiligstellen van de verkeerssituatie bij calamiteiten. Daarnaast betreft dit inzet van verkeersmaatregelen onderdeel uitmakend van de druktescenario’s bij pieken. Alle overige inzet van verkeersmaatregelen wordt door Opdrachtgever bij een nevenaannemer belegd en valt buiten de scope van de Opdracht.
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Verkeersmaatregelen en Engineering verkeersmaatregelen
Beschrijving: Perceel 3 betreft het op afroep en naar behoefte leveren van verkeersmaatregelen en de engineering ten behoeve van de inzet van verkeersmaatregelen. De scope van de opdracht bevat de volgende onderdelen: Inzet van verkeersmaatregelen ten gevolge van geplande opbrekingen. De inzet bestaat hoofdzakelijk uit: het vooraf informeren middels het plaatsen van informatieborden en parkeerverboden op doorgaande routes; het aanbrengen van omleidingsroutes en het plaatsen van stationaire wegafzettingen voor afsluitingen van wegen volgens vooraf bepaalde scenario’s conform CROW 96a/b en de Haagse richtlijn voor tijdelijke verkeersmaatregelen; Het naar behoefte kunnen afroepen van verkeersmaatregelen ten behoeve van calamiteiten; Het naar behoefte laten opstellen van verkeerstechnische tekeningen waarop staat aangegeven waar de verkeersmaatregelen aangebracht dienen te worden.