2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst vaste kunstwerken Midden-Groningen
Beschrijving: Variabel onderhoud aan funderingen en betonconstructies, staalconstructies, houtconstructies, kunststofconstructies, conserveringen, verhardingen en wegmarerinen alsmede vast onderhoud. Vervanging van kleine houten - en betonnen bruggen. Het betreft een Werken en diensten opdracht. 4 jaar Variabel onderhoud aan funderingen en betonconstructies, staalconstructies, houtconstructies, kunststofconstructies, conserveringen, verhardingen en wegmarerinen alsmede vast onderhoud. Vervanging van kleine houten - en betonnen bruggen. Het betreft een Werken en diensten opdracht.
Interne identificatiecode: T150794
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Gunning op basis van beste prijs kwaliteitverhouding
Interne identificatiecode: 1