651968-2026 - Resultaat
Nederland – Planten – 1-L-0024989-25 Plantmateriaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-L-0024989-25 Plantmateriaal
Beschrijving: Deze Europese aanbestedingsprocedure betreft het op afroep en naar behoefte leveren van plantmateriaal per perceel ten behoeve van de gemeente Rotterdam en de gemeente Capelle aan den IJssel.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03451000 Planten
Aanvullende classificatie (cpv): 03451300 Heesters, 03452000 Bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Laanbomen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
Aanvullende classificatie (cpv): 03452000 Bomen
Perceel: LOT-0002
Titel: Heesters reguliere levering
Aanvullende classificatie (cpv): 03451300 Heesters
Perceel: LOT-0003
Titel: Heesters spoed levering
Perceel: LOT-0004
Titel: Vaste planten
Aanvullende classificatie (cpv): 03451000 Planten
Perceel: LOT-0005
Titel: Rozen