2. Procedure
Procedure
Titel: Rioolploeg klein onderhoud
Beschrijving: De gemeente Geertruidenberg heeft het voornemen om een rioolploeg aan te besteden voor het klein onderhoud aan riolen binnen de kernen van de gemeente. Zie beschrijvend document
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90480000 Beheer van riolering
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van twee (2) jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2027. De overeenkomst kan twee (2) keer worden verlengd voor de duur van één (1) jaar. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlenging of bij het bereiken van de maximale omvang.