652063-2025 - Mededinging
Nederland – Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO – Verzorgen van Medisch Militaire opleidingen en taaktrainingen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verzorgen van Medisch Militaire opleidingen en taaktrainingen
Beschrijving: Zie leidraad
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80560000 Diensten voor opleiding inzake gezondheidszorg en EHBO
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Instructiecapaciteit (DGOTC)
Beschrijving: Zie Leidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Retentietrainingen (CLAS)
Perceel: LOT-0003
Titel: Instructeurs (CZSK)