2. Procedure
Procedure
Titel: Aankondiging vrijwillige transprantie Meerjarenonderhoudsovereenkomst integrale onderhoud van brug De Knip
Beschrijving: De gemeente Dronten is voornemens om een meerjarenonderhoudsovereenkomst te sluiten met SPIE Nederland B.V., vestiging Wijhe, voor het integrale onderhoud van brug De Knip, op basis van artikel 2.32 lid 1 sub b van de Aanbestedingswet 2012 (uitsluiting van mededinging wegens technische redenen). Concreet is sprake van een situatie waarin uitsluitend SPIE de opdracht kan uitvoeren vanwege technische specificaties, interoperabiliteit en kennis van systeemarchitectuur, en waar vervanging tot onevenredige technische risico’s en kosten zou leiden. De overeenkomst heeft een looptijd van maximaal zes jaar, met een geraamde totale waarde van circa € 400.000,-.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 63712310 Exploitatie van bruggen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 1. Meerjarenonderhoudsovereenkomst integrale onderhoud van brug De Knip
Beschrijving: Zie bijlage voor de motivatie.
Interne identificatiecode: 1