65227-2025 - Mededinging
Nederland – Drankenautomaat – WFRL-11-34913 Warme drankenvoorzieningen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: WFRL-11-34913 Warme drankenvoorzieningen
Beschrijving: De opdracht omvat: Levering, plaatsing en installatie van de warme drankenvoorzieningen op diverse locaties; Het technisch onderhoud (preventief en correctief) van de warme drankenvoorzieningen; De levering van ingrediënten en disposables.
Interne identificatiecode: WFRL-11-34913
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42968100 Drankenautomaat
Aanvullende classificatie (cpv): 15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000