2. Procedure
Procedure
Titel: Salarisadministratie
Beschrijving: De opdracht betreft het verzorgen van de salarisadministratie voor Consent in de AFAS applicatie van opdrachtgever. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: vijf (5) maal één (1) optiejaar