2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop en levering boeken, stirps en DVD's voor de openbare bibliotheek van Mol
Beschrijving: Aankoop en levering van: * boeken voor volwassenen (fictie en non-fictie) * boeken voor kinderen en jongeren (fictie en non-fictie) * strips, manga's en graphic novels voor volwassenen, kinderen en jongeren * DVD's
Interne identificatiecode: PPP07D-3720/5246/2025AG36
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22113000 Bibliotheekboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: boeken en strips
Beschrijving: Aankoop en levering van: * boeken voor volwassenen (fictie en non-fictie) * boeken voor kinderen en jongeren (fictie en non-fictie) * strips, manga's en graphic novels voor volwassenen, kinderen en jongeren.
Interne identificatiecode: 2025AG36_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: DVD's
Beschrijving: Aankoop en levering van DVD's voor kinderen, volwassenen en jongeren (fictie en non-fictie)
Interne identificatiecode: 2025AG36_2