2. Procedure
Procedure
Titel: NU Alterius Schoonmaak Basisschool Buitenhof Dependance
Beschrijving: Deze opdracht komt voort uit het DAS OIG Schoonmaakdiensten en ziet op de schoonmaak van Basisschool Buitenhof Dependance, onderdeel van Stichting Alterius.
Eerdere aankondiging: 96521-2024
Interne identificatiecode: T107181
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000