652651-2022 - MededingingBelgië-Ingelmunster: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamcontract Groenonderhoud 2023-2026
Referentienummer: 2021/011
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77313000 Parkonderhoud, 77340000 Snoeien van bomen en heggen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het Gemeentebestuur Ingelmunster is op zoek naar een flexibele partner die kan instaan voor het onderhoud van de groenzones in de gemeente.
We leggen voor dit nieuwe contract een maximum aan te besteden jaarbudget uit van 70000 EUR incl btw.
Aan de indiener worden uurtarieven opgevraagd voor begeleiders en uitvoerenden.
De jaarplanning met daarin de te onderhouden zones, timings en bezetting, worden bij het begin van elk jaar in onderling overleg opgesteld.