2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering en installatie van patiëntenzetels en geriatrische zorgzetels
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: Levering en indienstelling van patiëntenzetels en geriatrische zorgzetels voor de verpleegafdelingen van de campussen Sint-Jan en SFX van het AZ Sint-Brugge AV. Leveringsplaats: AZ Sint Jan Brugge AV, campus Sint-Jan Ruddershove 10 te 8000 Brugge AZ Sint Jan Brugge AV, campus SFX, Woensdagmarkt 5, 8000 Brugge Levering op afroep met gebruiksklare levering tot op de afdeling. De opdracht betreft de levering van patiëntenzetels en geriatrische zorgzetels voor het AZ Sint Jan Brugge AV. Het is een raamovereenkomst van 4 jaar. Het contract gaat in op de eerste maand na het toezenden van de sluitingsbrief. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “Huiselijke patiëntenzetels” Perceel 2 “Geriatrische zorgzetels ”
Interne identificatiecode: PPP103-559/4744/2024-SJB-016-028-IB
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33192300 Medisch meubilair, met uitzondering van bedden en tafels
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Patiëntenzetels
Beschrijving: Patiëntenzetels
Interne identificatiecode: 2024-SJB-016-08-IB_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33192000 Meubilair voor medische doeleinden, 39111000 Zitmeubelen
Perceel: LOT-0002
Titel: Geriatrische zorgzetels
Beschrijving: Geriatrische zorgzetels
Interne identificatiecode: 2024-SJB-016-08-IB_2
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (-)