See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteam renovatie 4 beweegbare bruggen: Trekvlietbrug, Laakbrug, Leeghwaterbrug en Calandbrug te Den Haag
Beschrijving: De Trekvlietbrug, Laakbrug, Leeghwaterbrug en Calandbrug zijn vier beweegbare bruggen langs de Neherkade in Den Haag. De bruggen vormen belangrijke schakels in de bereikbaarheid van het stadsdeel Laak en de Laakhaven. Uit onderzoek is gebleken dat deze vier beweegbare bruggen gerenoveerd moeten worden. De bruggen zijn verouderd en vertonen diverse gebreken. De opdrachtgever wenst de restlevensduur van deze bruggen met minimaal 30 jaar te verlengen. De gemeente Den Haag is voornemens om de renovatie van de vier beweegbare bruggen stapsgewijs in een bouwteamsamenwerking met één opdrachtnemer/uitvoerende partij voor te bereiden en uit te voeren. De gemeente Den Haag heeft in een eerder stadium een ingenieursbureau gecontracteerd dat de gemeente Den Haag ondersteund in het ontwerpproces. Dit ingenieursbureau zal verantwoordelijk zijn voor het opstellen van het definitief ontwerp en zal gedurende de uitvoering de gemeente assisteren als backoffice. Voor het Bouwteam zoekt de gemeente Den Haag een uitvoerende partij die ter voorbereiding op de uitvoering kan participeren in het ontwerpproces. Het gaat hierbij om het leveren van diverse werkzaamheden ten behoeve van het op te stellen definitief ontwerp en een bestek op basis van UAV 2012. Ook wordt aan de uitvoerende partij input gevraagd voor de de planning voor zowel de ontwerp- als uitvoeringsfase, het risicodossier, het verminderen van hinder en overlast tijdens de uitvoering en een open- en transparante begroting van de realisatiefase. De Trekvlietbrug is de eerste brug die op het programma staat. De overeenkomst beperkt zich daarom in eerste instantie tot de bouwteamfase ter voorbereiding op de renovatie van de Trekvlietbrug. Na het doorlopen van de bouwteamfase kan een uitvoeringsovereenkomst voor het renoveren van de Trekvlietbrug worden opgedragen op basis van het in de bouwteamfase voorbereide bestek. In de opdracht zijn opties opgenomen om ook een bouwteamsamenwerking aan te gaan voor de voorbereiding en uitvoering van de renovatie van de Laakbrug, Leeghwaterbrug en Calandbrug. Afhankelijk van de door de opdrachtnemer geleverde kwaliteit in eerdere opdrachten, het verloop van de samenwerking tussen de opdrachtnemer en de opdrachtgever, én onder voorwaarde van voldoende budget, zullen deze opties kunnen worden opgedragen. De ingangsdatum van de bouwteamovereenkomst is voorzien in het begin van Q3 2025.
Interne identificatiecode: DSB-24.178
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221119 Brugrenovatiebouw
Aanvullende classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000