2. Procedure
Procedure
Titel: Leermiddelen
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen aan, en het uitvoeren van diensten voor de gefaciliteerde en interne leermiddelenfondsen voor de locaties van de Gooise Scholen Federatie. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twaalf (12) maanden