652967-2024 - Mededinging
België – Bibliotheekmeubilair – BIB Kuringen - Ontwerp en inrichting bibliotheek Kuringen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: BIB Kuringen - Ontwerp en inrichting bibliotheek Kuringen
Beschrijving: De opdracht omvat het voorstellen van een functioneel, duurzaam, doelgroepgericht ((groot)ouders met kinderen), uitnodigend en tijdloos concept voor een familiebibliotheek met ruimte voor een opstelling van 25 000 à 30 000 boeken (60% jeugd en 40% volwassen) en verschillende hoeken met zit- en werkruimte die worden ingericht met • (Bibliotheek)meubilair uit een catalogus (rekken, bakken, tafeltjes, stoelen, poefjes, balie,…) • Extra maatwerk (rekken aan ramen voorzijde, speelse en functionele inkleding tussen rekken (poefje, gordijntje,..),….) • Aangepaste sfeerverlichting (vereiste optie) • Signalisatie (vereiste optie). In het concept en bijhorende oplossingen voor de verschillende te leveren onderdelen moet rekening gehouden worden met de plaatsing van de nodige IT-voorzieningen, RFID-apparatuur en het functioneren van een open bibliotheeksysteem waarin bemande en onbemande openingsuren elkaar afwisselen. Plaats van uitvoering: bibliotheek Kuringen -Joris Van Oostenrijkstraat 51 te 3511 Kuringen. kuring
Interne identificatiecode: PPP0D1-5538/4573/2024-5538
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39155000 Bibliotheekmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-5538 1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 39155100 Bibliotheekuitrusting
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie technische bepalingen)