653009-2024 - Mededinging
België – Reiniging van gebouwen – Professionele reiniging Sint-Anna zwembad
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Professionele reiniging Sint-Anna zwembad
Beschrijving: Het betreft de dagelijkse en periodieke reiniging van: het gemeentelijk zwembad met uitzondering van de zwembadkuip
Interne identificatiecode: PPP03N-996/4168/CAD-2024-026
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: CAD-2024-026_1