653068-2024 - Resultaat
België – Onderhoud van boeien – Conditioneren van E3000 boeilichamen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Conditioneren van E3000 boeilichamen
Beschrijving: Conditioneren van E3000 boeilichamen
Interne identificatiecode: 16EQA/23/039/O
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50246200 Onderhoud van boeien
Aanvullende classificatie (cpv): 34515100 Markeringsboeien
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16EQA/23/039/O - 1
Interne identificatiecode: 1