653281-2024 - Mededinging
Nederland – Boomkwekerijproducten – Leveren Bomen en Heesters, Gemeente Berkelland 2025-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren Bomen en Heesters, Gemeente Berkelland 2025-2028
Beschrijving: Wij zijn voornemens een raamovereenkomst af te sluiten met maximaal vijf opdrachtnemers per perceel, voor het leveren van Bomen en Heesters. Door middel van deze aanbesteding wil de gemeente Berkelland borgen dat ze kan beschikken over bomen en heesters voor de inboet en aanplant van openbaar groen in Berkelland. Daarvoor willen we een goede, duurzame relatie opbouwen met de te contracteren leveranciers. Eenvoudige procedures, heldere criteria en een gerichte terugkoppeling zijn van belang om ons daarbij te ontzorgen. De opdracht bestaat uit 2 percelen: • Perceel 1: Bomen • Perceel 2: Heesters Perceel 1 en perceel 2 worden apart gegund. Inschrijvers mogen op beide percelen inschrijven. Zie bestek
Interne identificatiecode: KTB 2024-11
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bomen
Beschrijving: Leveren van Bomen Zie bestek
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Heesters
Beschrijving: Leveren van heesters Zie bestek
Interne identificatiecode: 2