2. Procedure
Procedure
Titel: EA ICT Hardware
Beschrijving: ICT Hardware en bijbehorend advies en ondersteuning. Zie beschrijvend document.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 72100000 Advies inzake hardware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Werkplek Hardware ICT
Beschrijving: Het doel van de Aanbestedende dienst is het selecteren en contracteren van 1 Opdrachtnemer voor de levering/ dienstverlening van gebruikersapparatuur
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 72110000 Advies inzake hardwarekeuze
Opties:
Beschrijving van de opties: 2 x 2 jaren