2. Procedure
Procedure
Titel: Meerjarige raamovereenkomst van diensten met betrekking tot het abonnement, het onderhoud en de update van een oplossing voor het verzamelen, detecteren et analyseren van transacties in virtuele valuta
Beschrijving: Meerjarige raamovereenkomst van diensten met betrekking tot het abonnement, het onderhoud en de update van een oplossing voor het verzamelen, detecteren et analyseren van transacties in virtuele valuta
Interne identificatiecode: 2025R3127
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025R3127 - perceel 1
Interne identificatiecode: 1