Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90720000 Milieubescherming
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Agglomeratie ’s-Gravenhage (NL332)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Uitvoering in gebieden binnen Zuid-Holland. Voor specifieke informatie over de plaats van uitvoering verwijzen wij naar de aanbestedingsstukken.
Waarde