654187-2026 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – CAMPUS ARDOYEN – 123 GAINS CLEANROOM: UITBREIDING - GASSEN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: CAMPUS ARDOYEN – 123 GAINS CLEANROOM: UITBREIDING - GASSEN
Beschrijving: CAMPUS ARDOYEN – 123 GAINS CLEANROOM: UITBREIDING - GASSEN
Interne identificatiecode: PPP01G-3123/6839/A/02703/01 – A/02644/01_05_GAS
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: A/02703/01 – A/02644/01_05_GAS_1