CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft een raamovereenkomst met één dienstverlener voor de huur, implementatie en ondersteuning van een camera-beveiligingssysteem voor evenementen/gebeurtenissen van tijdelijke aard.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding