2. Procedure
Procedure
Titel: Leveringen ICT-Hardware
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de leveringen van ICT Hardware, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving(en) selecteert. De raming van de opdrachten gedurende de gehele looptijd van de raamovereenkomst, inclusief alle verlengingsopties, bedraagt maximaal € 13.700.000 exclusief btw. Voor de verwerving van de managed printservices raamt de aanbestedende dienst aanvullend € 1.200.000 voor de totale looptijd, inclusief de verlengingsopties. Naast deze ramingen hanteert de aanbestedende dienst een onzekerheidsfactor van circa 45 procent, onder meer vanwege marktontwikkelingen, fluctuaties in vervangingsbehoefte en mogelijke technologische veranderingen. Daarmee komt de maximale waarde van de opdracht op € 20.000.000
Interne identificatiecode: I&A_2025_0235
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 32420000 Netwerkuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor de leveringen van ICT Hardware, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving(en) selecteert. De raming van de opdrachten gedurende de gehele looptijd van de raamovereenkomst, inclusief alle verlengingsopties, bedraagt maximaal € 13.700.000 exclusief btw. Voor de verwerving van de managed printservices raamt de aanbestedende dienst aanvullend € 1.200.000 voor de totale looptijd, inclusief de verlengingsopties. Naast deze ramingen hanteert de aanbestedende dienst een onzekerheidsfactor van circa 45 procent, onder meer vanwege marktontwikkelingen, fluctuaties in vervangingsbehoefte en mogelijke technologische veranderingen. Daarmee komt de maximale waarde van de opdracht op € 20.000.000.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen