Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98333000 Massagediensten
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Locaties: KK4 Den Haag en Rijswijk. Zie verder de aanbestedingsdocumenten.
Waarde