2. Procedure
Procedure
Titel: Fietslease voor de personeelsleden van scholengroep impact
Beschrijving: leasefietsen voor scholengroep impact
Interne identificatiecode: Bestek nr. 2024/IMPACT/FIETSLEASE
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
Aanvullende classificatie (cpv): 34422000 Fietsen met hulpmotor
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Bestek nr. 2024/IMPACT/FIETSLEASE - 1
Beschrijving: fietslease voor personeelsleden scholengroep impact
Interne identificatiecode: 1