2. Procedure
Procedure
Titel: Expert Operational Excellence - cluster SO
Beschrijving: De expert gaat Operational Excellence structureel inrichten binnen BWT, zodat BWT er zelfstandig vervolg aan kan geven: van het in kaart brengen van knelpunten tot het inrichten van structurele verbetercycli en het overdragen van kennis en eigenaarschap aan BWT, met bundeling van lopende en nieuwe initiatieven.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000