2. Procedure
Procedure
Titel: Promotiecampagne voor verwerkte aardappelen in Azië
Beschrijving: VLAM zoekt een leverancier voor het ontwikkelen en uitvoeren van (delen van) een promotiecampagne. Met de promotiecampagne voor verwerkte aardappelen in Azië willen we onze positie in 3 landen in Azië versterken, nl. Japan, Maleisië en Thailand. Dit willen we bereiken door een B2B-campagne die focust op hoge kwaliteit, premium smaak en duurzaamheid. Deze key boodschappen zullen we communiceren naar een B2B-doelgroep, nl. importeurs, service providers en wholesalers. We zullen onze doelgroep informeren door een multi-channel communicatiemix: PR-activiteiten, online en print advertenties in vakbladen, LinkedIn-campagne en events in Japan, Maleisië, Singapore en Thailand. Met de campagne willen we de bekendheid met de Europese waarden verhogen. We hopen op een positieve economische impact en dus een verhoogde export van Europese en Belgische verwerkte aardappelen naar Japan, Maleisië en Thailand aan het einde van de campagne.
Interne identificatiecode: VLAM/2024/06
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VLAM/2024/06 - 1
Interne identificatiecode: 1