654822-2024 - Mededinging
Nederland – Schilderwerk en beglazing – Raamovereenkomst Resultaatgericht samenwerken (RGS) schilderwerk
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Resultaatgericht samenwerken (RGS) schilderwerk
Beschrijving: Raamovereenkomst Resultaatgericht samenwerken (RGS) schilderwerk +/- 90 objecten
Interne identificatiecode: OG 732735
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Nationaal openbare procedure
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45440000 Schilderwerk en beglazing
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Werkgebied Hardenberg
Beschrijving: Perceel 1: Werkgebied Hardenberg Werkgebied Hardenberg
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De eerste +/- 6 maanden na de gunning betreft de implementatieperiode. In deze periode vindt o.a. het overleg plaats tussen de gemeente en de twee partners om tot een eenduidige werkwijze van activiteiten te komen. De te sluiten Raamovereenkomst gaat in op 01-06-2025 en heeft een initiële looptijd van 7,5 jaar, te weten de 1e schildercyclus, en eindigt van rechtswege op 31-12-2032. De Raamovereenkomst kan door de gemeente 1 maal met 8 jaar verlengd worden, te weten de 2e schildercyclus, en eindigt van rechtswege op 31-12-2040.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Werkgebied overige kernen en dorpen (+ deel Hardenberg)
Beschrijving: Perceel 2: Werkgebied overige kernen en dorpen (+ deel Hardenberg)
Interne identificatiecode: 2