654950-2024 - Mededinging
België – Tuinbouwdiensten – Onderhoud openbare plantsoenen en hagen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud openbare plantsoenen en hagen
Beschrijving: Het onderhoud van openbare plantsoenen en hagen.
Interne identificatiecode: PPP02B-3591/4317/2024-3591
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-3591_1