Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vegetatiekarteringen drie N2000 gebieden
Referentienummer: DOS-2022-0006029
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 77231500 Diensten voor bosmonitoring en -beoordeling
II.1.4.
Korte beschrijving
Het uitvoeren van vlakdekkende vegetatie-, flora en structuurkarteringen en het opstellen van bijbehorende kaarten inclusief de habitattypenkaart van drie Zuid-Hollandse N2000-gebieden, te weten: Voornes Duin, Duinen van Goeree & Kwade Hoek en Solleveld & Kapittelduinen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Voornes Duin
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 77231500 Diensten voor bosmonitoring en -beoordeling
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het uitvoeren van vlakdekkende vegetatie-, flora en structuurkarteringen en het opstellen van bijbehorende kaarten inclusief de habitattypenkaart.
Duinen van Goeree & Kwade Hoek
Perceel nr.: 2