655108-2026 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – "Beveiligers/ toezichthouders voor HTH"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: "Beveiligers/ toezichthouders voor HTH"
Beschrijving: Zie Beschrijvend document zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 2026/053 HEM
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: "Beveiligers/ toezichthouders voor Hotelschool The Hague"
Beschrijving: 1 perceel Zie beschrijvend document
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Opties:
Beschrijving van de opties: De koper behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende beveiligings- en toezichtsdiensten af te nemen, waaronder extra beveiligers, toezichthouders, surveillancediensten en ondersteuning bij evenementen, piekbelasting en calamiteiten. Aan deze optie kunnen geen rechten worden ontleend.