See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Overheidsopdracht voor diensten houdende de ophaling van afval van het hoofdbestuur van de Federale Overheidsdienst Buitenlandse Zaken, Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking
Beschrijving: De onderhavige opdracht betreft het ophalen en de verwerking van het afval dat wordt gegenereerd door het hoofdbestuur van de FOD Buitenlandse Zaken, waarvan de gebouwen zich bevinden te 1000 Brussel. De opdracht is verdeeld in 7 percelen, per afvalsoort : 1) perceel 1 : organisch afval; 2) perceel 2 : "alledaags" afval (huishoudelijk en restafval); 3) perceel 3 : PMD; 4) perceel 4 : gewoon papier (= niet-gevoelig papier en geen persoonsgegevens bevattend (AVG/GDPR)) en karton; 5) perceel 5 : gevoelig maar niet-geclassificeerd papier; 6) perceel 6 : glas; 7) perceel 7 : andere soorten afval (frituurolie, frigoliet/ piepschuim, houdafval).
Interne identificatiecode: BZAE/P&O5.3/2025/DIENSTEN OPHALING AFVAL - SERVICES COLLECTE DECHETS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BZAE/P&O5.3/2025/DIENSTEN OPHALING AFVAL - SERVICES COLLECTE DECHETS - perceel 1 : Organisch afval
Beschrijving: Ophaling organisch afval
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: BZAE/P&O5.3/2025/DIENSTEN OPHALING AFVAL - SERVICES COLLECTE DECHETS - perceel 2 : « Alledaags » afval (huishoudelijk en restafval)
Beschrijving: Ophaling « Alledaags » afval (huishoudelijk en restafval)
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: BZAE/P&O5.3/2025/DIENSTEN OPHALING AFVAL - SERVICES COLLECTE DECHETS - perceel 3 : PMD
Beschrijving: Ophaling PMD
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: BZAE/P&O5.3/2025/DIENSTEN OPHALING AFVAL - SERVICES COLLECTE DECHETS - perceel 4 : Gewoon papier (= niet-gevoelig papier en geen persoonsgegevens bevattend (AVG/GDPR)) en karton
Beschrijving: Ophaling gewoon papier (= niet-gevoelig papier en geen persoonsgegevens bevattend (AVG/GDPR)) en karton
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Titel: BZAE/P&O5.3/2025/DIENSTEN OPHALING AFVAL - SERVICES COLLECTE DECHETS - perceel 5 : Gevoelig maar niet-geclassificeerd papier (inclusief zakken met papier dat intern door onze versnipperaars is vernietigd)
Beschrijving: Ophaling gevoelig maar niet-geclassificeerd papier (inclusief zakken met papier dat intern door onze versnipperaars is vernietigd)
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Titel: BZAE/P&O5.3/2025/DIENSTEN OPHALING AFVAL - SERVICES COLLECTE DECHETS - perceel 6 : Glas
Beschrijving: Ophaling glas
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Titel: BZAE/P&O5.3/2025/DIENSTEN OPHALING AFVAL - SERVICES COLLECTE DECHETS - perceel 7 : Andere soorten van afval (frituurolie, frigoliet/piepschuim, houtafval)
Beschrijving: Ophaling andere soorten van afval (frituurolie, frigoliet/piepschuim, houtafval)
Interne identificatiecode: 7