Lijst en beknopte beschrijving van de selectiecriteria:
Het UEA, waarmee de ondernemer verklaart dat hij voldoet aan de onderstaande selectiecriteria:
2. Referentieprojecten:
Elk van de verplichte teamleden voegt de hierna vermelde referenties (zie daarvoor selectieleidraad punt 2.11.1 op pagina 24 en volgende).
2. Elk referentieproject heeft betrekking op de realisatie van een project met een minimale totale bouwkost van vier miljoen euro (4.000.000 EUR) (excl. BTW).
Vereiste erkenning: D (Bouwwerken), Klasse 7
De Kandidaat of een lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer moet in de betekenis van de wet van 20 maart 1991 houdende de erkenning van aannemers een erkend aannemer klasse 7 zijn, hetzij de bewijzen leveren dat hij voldoet aan de voorwaarden om als aannemer klasse 7 erkend te worden. De erkenning moet op de categorie D Algemene aannemingen van bouwwerken betrekking hebben.
De Aanvraag tot Deelneming vermeldt overeenkomstig artikel 70 van het K.B. van 18 april 2017:
1° ofwel dat de Kandidaat of een lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer over de vereiste erkenning beschikt;
2° ofwel dat de Kandidaat of een lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer in het bezit is van een certificaat of ingeschreven is op een officiële lijst van erkende aannemers in een andere lidstaat van de Europese Unie. In dat geval kan de Kandidaat of een lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer bij de Aanvraag tot Deelneming het door de bevoegde certificeringsinstelling afgeleverde certificaat of het door de bevoegde instantie van de lidstaat bevestigde bewijs van inschrijving voegen, alsook elk document dat de gelijkwaardigheid tussen deze certificering of inschrijving en de vereiste erkenning als bedoeld in het eerste lid kan aantonen. Op dit certificaat worden de referenties vermeld op grond waarvan de inschrijving van die Kandidaten op de officiële lijst of certificering mogelijk was, alsmede de classificatie op deze lijst;
3° ofwel dat de Kandidaat of een lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer de toepassing inroept van artikel 3, eerste lid, 2°, van de wet van 20 maart 1991 houdende regeling van de erkenning van aannemers van werken. De Opdrachtgever stelt de Commissie voor erkenning der aannemers ingesteld door de voormelde wet hiervan onmiddellijk op de hoogte (zie ook MB van 27 september 1991).
De Kandidaten (dan wel het lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer) die erkend zijn overeenkomstig de voornoemde wet van 20 maart 1991 verwijzen, wat betreft de inlichtingen vereist op basis van de delen III tot V van het Uniform Europees Aanbestedingsdocument (UEA) - zie ook punt 2.12 -, naar het internetadres waarop de Opdrachtgever de betrokken certifica(a)t(en) kan ophalen of voegen er een afschrift van toe. Deze Kandidaten (dan wel het lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer) vullen de velden van het UEA in die daar betrekking op hebben. In dit geval zijn ze niet verplicht de delen III tot V van het UEA in te vullen.
De Kandidaten (dan wel het lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer) die niet erkend zijn, noch overeenkomstig de voornoemde wet van 20 maart 1991, noch in een andere lidstaat, vullen het UEA in zijn geheel in.
De Kandidaten (dan wel het lid van het Samenwerkingsverband of een Aangeduide Onderaannemer) die houder zijn van een certificaat of ingeschreven op een officiële lijst van erkende aannemers in een andere lidstaat van de Europese Unie kunnen, wat betreft de inlichtingen vereist in de delen III tot V van het UEA, verwijzen naar het internetadres waarop de Opdrachtgever de betrokken certifica(a)t(en) kan ophalen of voegen een afschrift toe van dit certificaat of van een bewijs van inschrijving.