See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Defensie opdracht vervangende diesel-afgas vlinderkleppen
Beschrijving: Deze opdracht betreft de levering van kritische afsluiters aan boord zr. ms. schepen Eurad Bvba is de Original equipment manufacturer (OEM) van deze kritische afsluiters en technisch ook de enige leverancier die deze levering (en reparatie + revisie) kan uitvoeren aangezien zij het intellectuele eigendom op de tekeningen hebben.
Interne identificatiecode: 21653854
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42131148 Afsluiters
5. Perceel
Perceel: LOT-0000