656023-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Verwerken van bouw- en sloopafval voor Midwaste leden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Verwerken van bouw- en sloopafval voor Midwaste leden
Beschrijving: Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese openbare procedure voor het verwerken van Bouw- en sloopafval (BSA) uit het verzorgingsgebied van de volgende Opdrachtgevers: - Gemeenschappelijke regeling Cure; - Gemeente Tilburg, afdeling BAT; - Gemeente Breda, afdeling Afvalservice inclusief gemeente Moerdijk; - Gemeente Oss. De Aanbestedende Dienst, de Coöperatieve vereniging Midwaste Milieu UA, coördineert deze aanbesteding en is tevens opdrachtgever en contractvoerder. Opdrachtbeschrijving Het verwerken van circa 8035 ton BSA per jaar, verdeeld over alle percelen. Dit is een indicatie. Aan deze opgave kunnen geen rechten worden ontleend. Doel van de aanbesteding Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van één overeenkomst per perceel met één dienstverlener voor een periode van twee (2) jaar met een optie tot verlenging door Opdrachtgever van twee (2) maal één (1) jaar voor het verwerken van BSA uit het verzorgingsgebied van de diverse leden. De ingangsdatum van de overeenkomst is op 1 januari 2025. Gunningssystematiek De opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige inschrijving door middel van Beste Prijs-Kwaliteitverhouding (BPKV). Communicatie en inschrijving Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Alle communicatie naar aanleiding van deze opdracht verloopt nadrukkelijk enkel met de Aanbestedende dienst via dit digitaal platform. Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de gepubliceerde vragenlijsten.
Interne identificatiecode: 2024/MW/PV/06
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Algemeen Midwaste is een samenwerkingsverband van 14 overheidsgedomineerde afval- en reinigingsdiensten, waarvan de leden verspreid zijn over het hele land. Met Midwaste kopen partners professioneel en gezamenlijk goederen en diensten in. Denk aan wagen- en containermanagement, facilitaire zaken, personeelsmanagement, ondersteunende diensten en dergelijke. Voor meer informatie zie www.midwaste.nl. Offerteaanvraag Aanbesteding met een Europese openbare procedure voor het verwerken van Bouw- en sloopafval (BSA) uit het verzorgingsgebied van de volgende Opdrachtgevers: - Gemeenschappelijke regeling Cure; - Gemeente Tilburg, afdeling BAT; - Gemeente Breda, afdeling Afvalservice inclusief gemeente Moerdijk; - Gemeente Oss. De Aanbestedende Dienst, de Coöperatieve vereniging Midwaste Milieu UA, coördineert deze aanbesteding en is tevens opdrachtgever en contractvoerder. Opdrachtbeschrijving Het verwerken van circa 8035 ton BSA per jaar, verdeeld over alle percelen. Dit is een indicatie. Aan deze opgave kunnen geen rechten worden ontleend. Doel van de aanbesteding Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van één overeenkomst per perceel met één dienstverlener voor een periode van twee (2) jaar met een optie tot verlenging door Opdrachtgever van twee (2) maal één (1) jaar voor het verwerken van BSA uit het verzorgingsgebied van de diverse leden. De ingangsdatum van de overeenkomst is op 1 januari 2025. Gunningssystematiek De opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige inschrijving door middel van Beste Prijs-Kwaliteitverhouding (BPKV). Communicatie en inschrijving Deze aanbesteding zal uitsluitend en geheel digitaal online plaatsvinden gebruik makende van het Mercell Source-to-Contract platform (www.mercell.com). Alle communicatie naar aanleiding van deze opdracht verloopt nadrukkelijk enkel met de Aanbestedende dienst via dit digitaal platform. Een uitgebreide instructie met betrekking tot digitaal aanbesteden treft u aan in de gepubliceerde vragenlijsten.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 90514000 Diensten voor afvalrecycling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gemeenschappelijke regeling Cure
Beschrijving: Perceel 1 - Gemeenschappelijke regeling Cure: Betreft het verwerken van bouw- en sloopafval ten behoeve van Gemeenschappelijke regeling Cure. Prognose: 2720 ton verdeeld over de diverse milieustraten waarbij Milieustraat Acht de grootste hoeveelheid vertegenwoordigd. De genoemde tonnages zijn slechts indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Betreffen meerdere milieustraten. Transport: Gemeenschappelijke regeling Cure behoudt de vrijheid om te bepalen wanneer het bouw- en sloopafval wordt opgehaald en/of om het transport zelf uit te voeren. Om deze reden zal er optioneel een prijs worden uitgevraagd voor transport. De Opdrachtnemer dient echter over voldoende capaciteit te beschikken om deze verzoeken te kunnen honoreren. Bijzonderheden: De milieustraat aan de Lodewijkstraat in Eindhoven wordt vernieuwd, aangezien deze verouderd is. De verbouwing staat gepland voor de periode 2025-2026, waardoor deze milieustraat gesloten zal zijn. Inwoners van Eindhoven worden gedurende deze periode doorverwezen naar de milieustraat Acht. Inschrijver heeft kennis genomen van het bovenstaande en is hiermee akkoord.
Interne identificatiecode: 2024/MW/PV/06P1
Perceel: LOT-0002
Titel: Gemeente Tilburg, afdeling BAT
Beschrijving: Perceel 2 - Gemeente Tilburg, afdeling BAT: Betreft het verwerken van Bouw- en sloopafval ten behoeve van Gemeente Tilburg, afdeling BAT. Prognose: 565 ton per jaar. De genoemde tonnages zijn slechts indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Milieustraten: Milieustraat Albion: Caledoniastraat 13, 5025 CA Tilburg. Transport: BAT behoudt de vrijheid om te bepalen wanneer het BSA wordt opgehaald en/of om het transport zelf uit te voeren. Om deze reden zal er optioneel een prijs worden uitgevraagd voor transport. De Opdrachtnemer dient echter over voldoende capaciteit te beschikken om deze verzoeken te kunnen honoreren. Inschrijver heeft kennis genomen van het bovenstaande en is hiermee akkoord.
Interne identificatiecode: 2024/MW/PV/06P2
Perceel: LOT-0003
Titel: ACV Groep
Beschrijving: Perceel 4 - ACV Groep: Betreft het verwerken van Bouw- en sloopafval ten behoeve van ACV Groep. Prognose: Locatie Wageningen: 300 ton per jaar Locatie EDE: 1100 ton per jaar De genoemde tonnages zijn slechts indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Milieustraten: MS Ede, Neonstraat 4, 6718 WV Ede MS Wageningen, Nudepark 77, 6702 DZ Wageningen Transport: ACV Groep behoudt de vrijheid om te bepalen wanneer het BSA wordt opgehaald en/of om het transport zelf uit te voeren. Om deze reden zal er optioneel een prijs worden uitgevraagd voor transport. De Opdrachtnemer dient echter over voldoende capaciteit te beschikken om deze verzoeken te kunnen honoreren.
Interne identificatiecode: 2024/MW/PV/06P3
Perceel: LOT-0004
Titel: Gemeente Breda, afdeling Afvalservice inclusief gemeente Moerdijk
Beschrijving: Perceel 3 - Gemeente Breda, afdeling Afvalservice: Betreft het verwerken van Bouw- en sloopafval ten behoeve van Gemeente Breda, afdeling Afvalservice inclusief gemeente Moerdijk. Prognose: Gemeente Breda: 1750 + 500 route Gemeente Moerdijk: 500 De genoemde tonnages zijn slechts indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Milieustraten: Spinveld 9, 4815 te Breda (dagelijks geopend) Moerdijk: Fuutweg 4, 4791 PB te Klundert Transport: Gemeente Breda behoudt de vrijheid om te bepalen wanneer het BSA wordt opgehaald en/of om het transport zelf uit te voeren. Om deze reden zal er optioneel een prijs worden uitgevraagd voor transport. De Opdrachtnemer dient echter over voldoende capaciteit te beschikken om deze verzoeken te kunnen honoreren. Inschrijver heeft kennis genomen van het bovenstaande en is hiermee akkoord.
Interne identificatiecode: 2024/MW/PV/06P4
Perceel: LOT-0005
Titel: Gemeente Oss
Beschrijving: Perceel 5 - Gemeente Oss: Betreft het verwerken van Bouw- en sloopafval ten behoeve van Gemeente Oss. Prognose: 600 ton per jaar. De genoemde tonnages zijn slechts indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Milieustraten: Duurzaamheidsplein Oss, Maaskade 28 Transport: Gemeente Oss behoudt de vrijheid om te bepalen wanneer het BSA wordt opgehaald en/of om het transport zelf uit te voeren. Om deze reden zal er optioneel een prijs worden uitgevraagd voor transport. De Opdrachtnemer dient echter over voldoende capaciteit te beschikken om deze verzoeken te kunnen honoreren. Inschrijver heeft kennis genomen van het bovenstaande en is hiermee akkoord.
Interne identificatiecode: 2024/MW/PV/06P5