656219-2022 - MededingingBelgië-Knokke-Heist: Maken van grafische ontwerpen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Grafische vormgeving en ondersteuning
Referentienummer: 2022/2144/CON/EV
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79822500 Maken van grafische ontwerpen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding