656435-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Software en informatiesystemen – Ex ante publicatie voornemen tot gunning zonder voorafgaande bekendmaking Vakbekwaamheid Management Systeem (VMS) - Veiligheidspaspoort Magenta MMT - Veiligheidsregio Twente / Brandweer Twente
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Ex ante publicatie voornemen tot gunning zonder voorafgaande bekendmaking Vakbekwaamheid Management Systeem (VMS) - Veiligheidspaspoort Magenta MMT - Veiligheidsregio Twente / Brandweer Twente
Beschrijving: Dit betreft een Ex ante publicatie van het voornemen tot gunning zonder voorafgaande bekendmaking van een Vakbekwaamheid Management Systeem (VMS) - genaamd: Veiligheidspaspoort van de firma Magenta MMT B.V - t.b.v. Veiligheidsregio Twente / Brandweer Twente. Op basis van een in juni/juli 2024 gehouden Marktconsultatie is gebleken dat onderhavig VMS-systeem zoals geboden door de beoogde Opdrachtnemer, qua functionaliteit en integratie met de specifieke bedrijfsvoering van een Veiligheidsregio en de integratie met andere (PSA/HR/Financiële-) systemen uniek is. Derhalve is voorgenomen om beoogd Opdrachtnemer een Overeenkomst voor twee jaren met mogelijk aansluitend drie keer één optiejaar te bieden op basis van de Aanbestedingswet 2012, art. 2.32, 1e lid, sub b-2. Vanuit de eerder gehouden Marktconsultatie wordt geconcludeerd dat middels een (EU-) Aanbesteding de beoogde en gewenste marktwerking niet tot stand kan worden gebracht. Volledige benodigde licenties t.b.v. Veiligheidsregio Twente: Toegang tot de volgende modules: • Vakbekwaamheidsmanagent • Incidenten • Personeel • Vergoedingen • Formulieren • Incidenten Additionele modules • Duiken • Geavanceerd Zoeken & BI Apps • Paspoort App (tot 750 gebruikers) • VMS • Incidenten Koppelingen • GMS koppeling • Single Sign On • Roosterkoppeling • VitLounge • HRM koppeling
Interne identificatiecode: TN470398/MS
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Vakbekwaamheidsmanagement-systeem
Beschrijving: Betreft 1 perceel voor totale pakket / licenties Veiligheidspaspoort is de software oplossing voor alle Veiligheidsregio’s en ondersteunt hen bij het bevorderen van de vakbekwaamheid. Onze innovatieve software ondersteunt Veiligheidsregio’s door met zo weinig mogelijk handelingen gegevens geautomatiseerd vast te leggen. Met Veiligheidspaspoort kunnen de Veiligheidsregio’s zich maximaal richten op het (opleiden voor het) beschermen en beveiligen van de burger en zijn omgeving. Het platform bestaat uit verschillende onderdelen die volledig op elkaar aansluiten. Zo bestaat het systeem uit modules, applicaties en koppelingen met externe systemen. In Veiligheidspaspoort kunt u alle relevante zaken rondom uw personeel vastleggen, kan vakbekwaamheid geregistreerd en geanalyseerd worden, kunt u interventies administratief afhandelen en kunt u het gehele proces administratief doorlopen. Daarbij worden ook nog eens alle vergoedingen automatisch berekend en verwerkt. Basisplatform tot 1500 gebruikers Additionele modules Duiken, BI Apps Koppelingen Servicepakket Consultancy Organisatie-inrichting Planningsmodule Office 365 / SharePoint en Outlook koppeling
Interne identificatiecode: 1